O nas

MPD Projekt

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmującą się generalną realizacją różnego rodzaju obiektów budowlanych. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Barczygłów, niedaleko Konina w województwie wielkopolskim. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tych terenów – prowadzimy prace na terenie całego kraju, jak również poza granicami Polski.

Podejmujemy współpracę zarówno z klientami prywatnymi, jak i biznesowymi, a także z instytucjami państwowymi. W ramach naszych usług oferujemy mieszkanie pod klucz, a także realizację lokali biurowych, lecz także renowacja zabytków czy obiektów użyteczności publicznej.

W MPD Projekt na pierwszym miejscu zawsze są klienci. Chcemy, aby współpraca z naszą firmą była wyznacznikiem tego, jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa. Na każdym etapie realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie – mailowym lub telefonicznym, w zależności od preferencji klienta. Nasi eksperci będą także w stanie pomóc przy jakichkolwiek pytaniach lub wątpliwościach. Odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie znajdziesz w sekcji FAQ dostępnej na naszej stronie. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

who-we-are
right2

Postaw na różnorodne usługi z zaufanym partnerem

Czym się zajmujemy?

Specjalnością MPD Projekt są ekskluzywne wnętrza zarówno nowo powstałych domów i mieszkań, jak i starszych budynków. Oferujemy również ergonomiczną aranżację powierzchni biurowych. W przypadku zabytków wykonujemy kompleksowe prace renowacyjne, zachowując przy tym niepowtarzalny charakter i styl tego typu obiektów.

W naszej pracy skupiamy się na kompleksowym przeprowadzaniu oferowanych usług – rozpoczynamy już od etapu tworzenia projektu. Przeprowadzamy i dokładnie nadzorujemy ten proces, aby mieć pewność, że wszystko zostało wykonane z najwyższą starannością i uwagą. Zależy nam także na transparentności, więc przed rozpoczęciem współpracy dostarczamy również szczegółowe wyceny – wiemy, jak dużą rolę przy podejmowaniu tego rodzaju inwestycji odgrywają fundusze. Chcemy umożliwić klientom możliwość ścisłej kontroli wydatków i zapewnić dostęp do informacji na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy środki.

GALERIA

Sprawdź galerie naszych prac

LATA PRAKTYKI W ZAWODZIE

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem

Istniejemy na polskim rynku już wiele lat, dlatego bez wahania możemy nazwać się firmą z doświadczeniem. Podczas tak długiej działalności zrealizowaliśmy z powodzeniem dziesiątki różnorodnych projektów i inwestycji. Najlepszym potwierdzeniem naszych słów są wystawione przez zadowolonych klientów rekomendacje, a także bogate portfolio, które pozostawiamy do dyspozycji osób zainteresowanych współpracą z nami. Długa obecność na rynku i stały nacisk na jakość pozwolił nam także nawiązać kontakt z wieloma ważnymi partnerami. Możemy zatem zagwarantować, że przy realizacji projektów będą pracować wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim stażem w branży budowlanej i wykończeniowej.

Mimo ogromnego doświadczenia nie osiadamy na laurach. Staramy się stale podnosić nasze kompetencje, zdobywać nową wiedzę i śledzić pojawiające się w branży budowlanej trendy. Takie podejście pozwala nam ciągle świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie i zagwarantować nie tylko solidne wykonanie projektów, lecz także pełną zgodność z wymogami estetycznymi. To szczególnie ważne w przypadku renowacji – idziemy z duchem czasu, jednocześnie szanując unikalny charakter starych budynków, aby podkreślić to, co jest w nich najpiękniejsze.

left 2
right 2

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Stawiamy jedynie na materiały najwyższej jakości

W naszej pracy korzystamy jedynie z wysokojakościowych materiałów pozyskiwanych od renomowanych sprzedawców. To istotna kwestia zarówno w przypadku nowych budynków, jak i zabytków poddawanych renowacji. Stawiając na nasze usługi, możesz mieć pewność, że efekt utrzyma się przez wiele lat, nawet w obliczu zmiennych warunków atmosferycznych czy innych potencjalnie szkodliwych czynników. Wysokiej klasy produkty to także sposób, by zapewnić olśniewający, estetyczny wygląd projektowanych obiektów.